سفارش تبلیغ
صبا
هرکه بسیار نیکی کند، برادرانش دوستش خواهندداشت . [امام علی علیه السلام]
بسته آموزشی برنامه ایمنی شیمیائی . - بهداشت حرفه ای ساوه
 • پست الکترونیک
 • شناسنامه
 •  RSS 
 • پارسی بلاگ
 • پارسی یار
 • در یاهو
 • فراخوان جهت جمع آوری نیازهای آموزشی بهداشت حرفه ای و محیط شاغل در سطوح نظارتی و اجرائی ، برای سرفصل های بسته آموزشی برنامه ایمنی شیمیائی .

  اطلاعیه


  کاربرد وسیع مواد شیمیائی در صنایع ، مشاغل ، محیط زیست و زندگی روزمره مردم باعث افزایش روزافزون بیماریها و عوارض ناشی از این واقعه در جوامع شده است . لذا شناخت و اشراف شاغلین سطوح نظارتی و اجرائی ( بهداشت محیط و حرفه ای و یا سایر پرسنل مرتبط ) به این موضوع موجب ارتقاء ارائه آموزش های مناسب ، روش های کنترل و شناسائی و مراقبت از انتشار مواد شیمیائی و ..... به خدمت گیرندگان حوزه اجرائی و نظارتی خواهد شد . لذا در دستور کار برنامه های ایمنی شیمیائی سال جاری مرکز سلامت محیط و کار ، تدوین بسته آموزشی که پوشش دهنده نیاز همکاران کلیه سطوح باشد ، پیش بینی شده است .

  بدینوسیله از کلیه صاحبنظران ، اساتید و کارشناسان محترم درخواست می گردد ، پیشنهاد سرفصل های آموزشی مورد نیاز دربرنامه ایمنی شیمیائی که برای فراگیران کاردان و کارشناس شاغل در سطوح نظارتی و اجرائی ، مناسب بوده و در کتب و جزوات در دسترس کمتر به آن پرداخته شده است ، معرفی و به آدرس ذیل ارسال  نمایند .


  malekafzali_sh@yahoo.com  جواد برازنده ::: سه شنبه 86/6/20::: ساعت 5:37 عصر
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت:

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 16
  کل بازدید :153236

  >>اوقات شرعی <<

  >> درباره <<
  بسته آموزشی برنامه ایمنی شیمیائی . - بهداشت حرفه ای ساوه
  جواد برازنده
  این وبلاگ با همت شما مسئولین بهداشت حرفه ای کارخانجات اداره می شود منتظر مقالات شما هستیم. پیشنهادات شما باعث بهتر شدن وبلاگ خواهد شد. تلفن : 02552229891 آدرس پست الکترونیکی ما : savehoh@yahoo.com j.b172star@gmail.com

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  بسته آموزشی برنامه ایمنی شیمیائی . - بهداشت حرفه ای ساوه

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>جستجو در وبلاگ<<
  جستجو:

  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<