سفارش تبلیغ
صبا
خداوند سبحان، مال را به کسانی که دوست یادشمن دارد می بخشد؛ ولی دانش را جز به کسی که دوست دارد نمی بخشد [امام علی علیه السلام]
راهنمای مدیریت اورژانس برای کار و صنعت - بهداشت حرفه ای ساوه
 • پست الکترونیک
 • شناسنامه
 •  RSS 
 • پارسی بلاگ
 • پارسی یار
 • در یاهو
 •  

  دسترسی قدم به قدم به طراحی فوریت ، پاسخ و بهبود برای همه سایزهای (اندازه های)    کمپانی ها .

  راهنمای مدیریت اورژانس برای کار و صنعت – دسترسی قدم به قدم به طراحی اورژانس . پاسخ و بهبود برای همة سایزهای کمپانی ها با حمایت شرکت خصوصی – عمومی با نمایندگی مدیریت اورژانس فدرال .

  واسطه های مخصوص برای سازمانهای ذیل برای حمایت توسعه و پیشرفت و توزیع راهنمای مدیریت اورژانس برای کار و صنعت :

  صلیب سرخ آمریکا- انجمن بیمه آمریکا – مالکین ساختمان و مدیران انجمن بین المللی مدیران – انجمن تولید کنندگان مواد شیمیایی – انجمن کود – انجمن ملی تولید کنندگان – هیئت مؤسسین تجاری ملی از انجمن ملی مؤسسین بنا – هیئت هماهنگ کننده ملی در مدیریت اورژانس – انجمن مدیریت اورژانس ملی – هیئت صنعتی ملی – گروه انجمنهای ایالتی – انجمن کار و صنعت جدید – زنگ آرام (ساکن) – نمایندگی مدیریت اورژانس پنسیلوانیا .

  راهنمای مدیریت اورژانس برای کار و صنعت از طریق نمایندگی مدیریت اورژانس فدرال (FEMA)  منتشر شده و توسط تعدادی از کمپانی های خصوصی و انجمن های نماینده کار و صنعت حمایت می شود . راهنمای دسترسی توصیف شده در این راهنما پیشنهادات مستند مقررات نیستند .

  گزارش شرایط وجود ندارد و نه این اصول بعدی مطمئن با هر کد ایالتی یا        فدرال که ممکن است برای کارخانه شما بکار رود . FEMA یک کارگزاری تنظیمی نیست . انتشارات تنظیمی مخصوص باید مخاطب شود یا نمایندگی های مقتضی همانند اداره بهداشت و ایمنی شغلی (OSHA) و نمایندگی حفاظت محیط (EPA) .

  تحت قراردارد EMW-90-C-3348 آماده شده است .

  Thomas whole                                               Gregy beatty     

  Ogilvy Adams&Rinehart                               Roy fe Weston inc 

  Washing ton.d.c                                            Rockville,naryland   

  (202)452-9419                                             (301)646-6855

  بخش 3  : خطر – اطلاعات مخصوص

  حریق – رویداد مواد خطرناک – سیل و بروز ناگهانی سیل – تند بادها – گردبادهای سخت – طوفانهای زمستانی شدید – زلزله ها – فوریتهای فنی .

  بخش 4 : منابع اطلاعات – خواندمی های اضافی از FEMA – بروشورهای آماده چاپ –     اداره های مدیریت اورژانس – ضمیمه چارت آنالیز آسیب پذیری – آموزش تمرینها و چارت تمرینی.

  مقدمه :

  یک جریان هوای تند باد در سرتاسر فلوریداری جنوبی باعث بیش از 25 بیلیون دلار خسارت شده است .

   یک حریق در کارخانه فرآیند غذایی منجر به 25 مرگ – از بین رفتن کار کمپانی و ویران کردن یک شهرک کوچک شده است .

  یک بمب در شهرک تجاری دنیا منجر به 6 مرگ ، صدها مصدوم و تخلیه 40 هزار نفر شده است .

  یک سوز برف بیشتر ساحل خاور را برای روزها تعطیل کرده است و بیش از 150 موجود زنده گم شده و میلیونها دلار آسیب متحمل شده است .

  هر سال فوریتها در کار و صنعت در موجودات زنده و دلارها از آنها عوارض می گیرند . اما بعضی کارها می تواند انجام شود . کار و صنعت می تواند آسیب و خسارت را محدود کند و به عملکردهای نرمال سریعتر برگرداند اگر آنها طرح را پیش ببرند .

  در خصوص این راهنما – این راهنما قدم به قدم آگاهی فراهم می کند برای چگونگی ایجاد و نگهداری یک برنامة مدیریت اورژانس جامع . این میتواند توسط صاحبان کارخانه – اداره های متحد ، فرد ، فروشها ، خدمات رفاهی یا هر سازمانی که تعداد نسبتاً زیادی از مردم با یکدیگر کار می کنند استفاده شود . آیا شما از یک ساختمان خیلی مرتفع یا یک صنعت پیچیده بهره برداری می کنید : آیا خصوصی است ، اجازه داده اید یا اجازه می گیرید از مالکتان آیا شما یک کمپانی بزرگ یا کوچک هستید ؟ مفاهیم در این راهنما بکار خواهد رفت . برای شروع شما به اطلاعات عمیق از مدیریت اورژانس نیاز ندارید . چه اختیاراتی برای ایجاد یک طرح و تعهد از متصدی اجرایی اصلی برای ایجاد قسمت مدیریت اورژانس فرهنگ متعهد نیاز دارید . اگر شما هم اکنون یک طرح دارید ، این راهنما را بعنوان یک منبع برای ارزیابی و مدرن کردن طرحتان استفاده کنید . راهنما به شرح ذیل مرتب شده است :

  بخش1- 4 گام در طراحی فرآیند – چگونه یک تیم طراحی تشکیل دهید : چگونه با آنالیز احتمال آسیب پذیری رفتار کنید . چگونه طرح را توسعه دهید و چگونه یک طرح را تکمیل کنید . اطلاعات می تواند برای هر نوع کار یا صنعت بکار رود .

  بخش 2- توجهات مدیریت اورژانس – چگونگی ساخت چنین مدیریت اورژانس با تواناییهای همانند ایمنی زندگی ، حفظ دارایی ، ارتباطات و جامعه دور از دسترس .

  بخش 3- خطر – اطلاعات مخصوص – اطلاعات فنی درباره خطرات مخصوص که در کارخانه شما ممکن است رخ دهد .

  بخش 4- منابع اطلاعات – که اطلاعات اظافی را برگشت می دهد .

   یک فوریت چیست ؟ یک فوریت هر رویداد بدون نقشه است که می تواند باعث مرگ یا صدمات مهم برای کارکنان ، مشتری یا عموم شود . یا آن می تواند کار شما را تعطیل کند ، عملکرد را گسیخته کند ، باعث آسیب فیزیکی یا محیطی شود و یا وسایل مالی ثابت یا آسیب عمومی را تهدید کند .

  حریق:

   حریق شایعترین خطرات است . هر ساله حریق ها با عث هزاران مرگ و میر و صدمات بیلیون دلاری و خسارت مالی می شوند .

                                     با تشکر از تهیه کننده محترم  جواد برازنده ::: پنج شنبه 86/5/18::: ساعت 6:39 صبح
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت:

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 3
  کل بازدید :153193

  >>اوقات شرعی <<

  >> درباره <<
  راهنمای مدیریت اورژانس برای کار و صنعت - بهداشت حرفه ای ساوه
  جواد برازنده
  این وبلاگ با همت شما مسئولین بهداشت حرفه ای کارخانجات اداره می شود منتظر مقالات شما هستیم. پیشنهادات شما باعث بهتر شدن وبلاگ خواهد شد. تلفن : 02552229891 آدرس پست الکترونیکی ما : savehoh@yahoo.com j.b172star@gmail.com

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  راهنمای مدیریت اورژانس برای کار و صنعت - بهداشت حرفه ای ساوه

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>جستجو در وبلاگ<<
  جستجو:

  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<